Drzwi kolankowe na wymiar – co warto wiedzieć przed zamówieniem?

W wielu miastach ceny metra kwadratowego powierzchni mieszkaniowej przekroczyły magiczną wartość dziesięciu tysięcy złotych. Tymczasem w Twoim domu marnuje się tyle miejsca, które zajmują nieużywane sprzęty, które przecież równie dobrze czułyby się na poddaszu, za ściankami kolankowymi. Problem tylko w tym, że nie ma się tam jak dostać, a żadne drzwi nie pasują. Prawdopodobnie jednak nie wiesz o tym, że możesz zamówić drzwi kolankowe na dowolny wymiar. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, zanim je zamówisz.

Drzwi kolankowe w takim wymiarze, jakiego potrzebujesz

Jeśli swoim domu posiadasz spadzisty dach, pewnie wiesz, jak wiele powierzchni może się przez to marnować. Chodzi o to miejsce, które oddzielone jest od poddasza ścianami kolankowymi. Być może nawet zastanawiałeś się, jak poradzić sobie z zamontowaniem tam jakiegoś wejścia. Okazuje się, że na rynku dostępne są drzwi kolankowe na wymiar, które zostały zaprojektowane specjalnie po to, aby rozwiązywać problemy, z którymi się borykasz.

Drzwi kolankowe w zamówionym przez Ciebie rozmiarze nie tylko umożliwią łatwy dostęp, do nieczynnej dotychczas przestrzeni. Wykonane są w taki sposób, aby nie przepuszczały zimna ani wilgoci z przestrzeni, której przecież nie ogrzewasz.

Aluminiowe schody, które zmieszczą się na każdym podeście

Wiele osób ma problem z zagospodarowaniem strychu. Dodatkowa przestrzeń kusi, ale aby móc się do niej wygodnie dostać, trzeba poświęcić pewną ilość miejsca, którego wymaga podest schodów. Okazuje się jednak, że takie miejsce nie będzie potrzebne, bo schody mogą zostać schowane na czas, kiedy nie będą używane.

Możesz dopasować takie schody strychowe aluminiowe, które najlepiej będą pasować zarówno do wysokości, na jaką będziesz po nich wchodzić, jak i do ilości miejsca, w której będą musiały się zmieścić po rozłożeniu. Najczęściej stosowaną konstrukcją, która wybierana jest ze względu na niewielką przestrzeń, są drzwi nożycowe. Ich charakterystyczną cechą jest podobieństwo do harmonijki.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.