Gardenia od Deante – prostota i elegancja w ceramicznej oprawie

Najnowszą umywalkę marki Deante wyróżnia subtelna bryła o zaokrąglonych brzegach. Gardenia, przypominająca elegancką misę, to połączenie ciekawego wzornictwa i najwyższej jakości materiału. Dzięki niewielkim gabarytom idealnie wpisze się w małą przestrzeń łazienkową.

Odpowiednie proporcje i zaokrąglenia sprawiają, że umywalka wygląda lekko i delikatnie. Brzeg Gardenii zwęża się ku dołowi, a całość wieńczy delikatna podstawa. Nowy model Deante można z powodzeniem kompletować zarówno z armaturą o organicznych kształtach, jak i bateriami o równych płaszczyznach i prostych kątach. Gardenia będzie się doskonale prezentować z baterią z podwyższonym korpusem, bądź podtynkową.

Gardenia od Deante – model stawiany na blacie

Gardenia to model stawiany na blacie – jedno z najmodniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Niewielkie rozmiary sprawiają, że może być z powodzeniem stosowana w małych łazienkach. Wówczas przestrzeń pod blatem umywalki warto przeznaczyć na praktyczny schowek. Nowość od Deante została pokryta gładkim szkliwem o śnieżnobiałym wykończeniu. Produkt uzupełnia kolekcję, w której skład wchodzą m.in. baterie łazienkowe. Wysoką jakość produktu potwierdza 10-letnia gwarancja.

3 thoughts on “Gardenia od Deante – prostota i elegancja w ceramicznej oprawie

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.