Nowe zestawy natryskowe Fluo, Juga oraz kolumna Stilo

Zestaw natryskowy FLUO, nowość marki KUCHINOX, pojawił się na rynku w czterech żywych kolorach: zielonym, turkusowym, czerwonym i fioletowym.  Dzięki atrakcyjnym, barwnym dodatkom i ciekawemu wzornictwu, FLUO w sposób prosty i szybki może odświeżyć i ożywić wygląd łazienki.

Zalety zestawu to trójfunkcyjna słuchawka natryskowa z wężem o długości 150 cm, a także: wykończenie chrom, uchwyt słuchawki działający na przycisk i praktyczna regulacja rozstawu mocowań. Kuchinox udziela na zestaw dwuletniej gwarancji.

Zestaw natryskowy Juga to produkt LAVEO, marki premium firmy Kuchinox. Juga (NLI21A0 Laveo) oferowana jest w wersji na drążku o długości 70 cm, z regulacją rozstawu mocowań drążka, a także z uchwytem trójfunkcyjnej słuchawki natryskowej działającym na przycisk, z regulowanym kątem nachylenia. Wąż natryskowy o długości 150 cm wyposażony jest w praktyczną antyskrętową końcówkę. Wykończenie zestawu – inox.

Nowe zestawy natryskowe Fluo, Juga oraz kolumna Stilo  – Symbol: NLJ_21A0

Kolejną propozycją marki LAVEO jest kolumna natryskowa Stilo zaprojektowana w stylu retro. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odmienić swoją łazienkę, nadając jej sznyt sprzed lat. Stilo, wyposażona w deszczownię i słuchawkę z systemem antykamień, dostępna jest w dwóch kolorach: mosiądz antyczny oraz chrom.

3 thoughts on “Nowe zestawy natryskowe Fluo, Juga oraz kolumna Stilo

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.