Jak udowodnić przyjacielowi, że jest dla nas ważny. Bo liczą się gesty, a nie słowa…więc pokaż, że masz gest i podaruj coś wyjątkowego

prezent dla przyjaciela

Słowa mogą tylko pięknie brzmieć, ale nic nie znaczą, jeżeli nie idą za tym gesty i czyny. Oczywiście nie mamy tutaj na myśli tylko tych materialnych. Ale każdy z nas ma inny język miłości. Warto pamiętać, że miłość trzeba okazywać nie tylko partnerowi/partnerce, ale także przyjacielowi, bo będąc szczerym, bardzo często to właśnie na przyjaciela możemy liczyć w każdej sytuacji. Dlatego też o przyjaźń trzeba dbać.

Czas i to o każdej porze dnia i nocy

Przyjaciel powinien wiedzieć, że jest dla Ciebie ważny i może zawsze na ciebie liczyć, co oznacza, że chętnie wysłuchasz jego trosk, radości, albo nawet zwykłych opowieści i to niezależnie, o której zadzwoni. W końcu przyjaźń rządzi się swoimi prawami i o tym trzeba pamiętać. Ale czy tak jest w praktyce, a więc gdy zadzwoni telefon o 2 w nocy, to zawsze odbierzesz, nawet jeżeli jesteś zmęczony po całym dniu pracy, by usłyszeć o sukcesach czy porażkach? Takie gesty znaczą wiele dla drugiej osoby i są sygnałem, że niezależnie co się stanie, wzajemnie możecie na siebie liczyć i to w każdej sytuacji.

A może drobny upominek?

Są osoby, dla których językiem miłości jest język prezentów, ale nie chodzi o to, że trzeba drugiej osobie podarować coś drogiego, lecz trzeba wybrać taki prezent, który będzie miał dla niego wartość sentymentalną może być to ramka z Waszym wspólnym zdjęciem. Tutaj dobrym wyborem jest taka o wymiarze 30×40 ramka do zdjęcia z Waszą wspólną fotografią będzie wspaniale się prezentowała umieszczona na biurku czy nawet zawieszona na ścianie. Mamy dla Was jeszcze jedną radę, a dokładnie wybierzcie ramkę utrzymaną w stylu skandynawskim, która jest uniwersalna i pasuje do każdego wnętrza.

Obraz sercem namalowany

Teraz pewnie nieco Was zaskoczymy, ale myślimy, że pozytywnie. Zatem przejdźmy do przedstawienia Wam naszego kolejnego prezentu. Otóż jak wiecie najlepszy prezent to taki, który pochodzi z serca i rzeczywiście jest spersonalizowany, ale i unikalny i wcale jak się zaraz przekonacie nie musi być kosztowny. Mamy tutaj na myśli namalowanie dla przyjaciela obrazu, choćby w abstrakcji czy jakimkolwiek stylu. Ważny jest gest. Oczywiści jeżeli nie macie za gorsz talentu, bo są i takie osoby, to warto także wykazać trochę kreatywności, a dokładnie przygotować kolaż z Waszymi wspólnymi zdjęciami. Tutaj będziecie potrzebować ramki do zdjęć o różnych rozmiarach, w których umieścić należy wspólne zdjęcia, a następnie przykleić do wielkiej tekturowej płyty i tak przygotowany kolaż podarować przyjacielowi. Trzeba przyznać, że taki prezent będzie naprawdę wyjątkowy i sprawi drugiej osobie sporo przyjemności.

Kup pizzę, dobre wino i wypożycz film

Większość osób jest tak zapracowana, że trudno im znaleźć chwile dla siebie, ale o przyjaźń także trzeba dbać. Zatem nawet jeżeli jesteście po całym dniu pracy i nic się Wam nie chce, to jednak warto spotkać się z przyjacielem. Możecie zakupić dobrą pizzę, wino oraz wypożyczyć film i udać się z wizytą i to taką niespodziewaną. Ale możecie też w swoim mieszkaniu przygotować pyszny posiłek, a następnie wsiąść do samochodu i pojechać pod blok przyjaciela tylko po to, aby poczęstować go Waszym daniem. Tak samo jeżeli przygotujecie ciasto i wiecie, że przyjaciel też je lubi, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjechać i wspólnie zajadać się, w końcu w doborowym towarzystwie wszystko smakuje lepiej, a ciasto to już szczególnie.

Marzenia do spełniania, czyli skok ze spadochronu

Wiele osób lubi ekstremalne sporty i ma marzenie np. skoczyć ze spadochronem, ale w codziennym życiu ma wiele innych wydatków, a więc nie może pozwolić sobie na taką fanaberię. A tutaj może pomóc przyjaciel, a więc warto pokazać jak druga osoba jest ważna poprzez spełnienie jej marzenia, a więc wykupienie choćby karnetu na skok spadochronowy. A jeszcze lepszy przyjaciel nawet się poświęci i też skoczy.

Na wiele sposobów można pokazać swoje oddanie i przyjaźń i wcale nie musi być to kosztowne dla Waszego portfela. Wystarczy tylko skorzystać z naszych propozycji. A więc pomyślcie, jaki jest Wasz język miłości i jaki jest język miłości Waszego przyjaciela i na tej podstawie wybierz jedną z naszych propozycji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.